ru ua

"Наш край" візьме участь у всіх виборах об'єднаних територіальних громад у грудні

"Наш край" візьме участь у всіх виборах об'єднаних територіальних громад у грудні Фото: з'їзд партії "Наш край"

Партія "Наш край" буде брати участь у всіх виборах об'єднаних територіальних громад (ОТГ), які ЦВК призначила на 11 і 18 грудня 2016 року. Рішення про це було прийнято на з'їзді політсили.

За словами співголови партії Олександра Мазурчака, місцеві громади зараз отримують і нові можливості – через збільшення фінансування, і нові виклики – як вони впораються з цими новими можливостями.

"Наша партія послідовно відстоює права місцевих громад. Маючи сильний кадровий потенціал, ми запропонуємо людям обрати головами та депутатами рад об'єднаних територіальних громад представників "Нашого краю", – зазначив Мазурчак.

Як відомо, на 11 грудня в Україні призначені перші вибори в 41 об'єднаної територіальної громади. 18 грудня вибори відбудуться ще в 143 новостворених ОТГ. Таким чином із січня 2017 р. в країні буде 368 повноцінних об'єднаних територіальних громад.

Раніше повідомлялося, що на місцевих виборах 2015 року в цілому по країні партія "Наш край" увійшла в групу лідерів – 4640 представників партії було обрано до місцевих рад різних рівнів. У липні 2016 р. у 114-му Луганському окрузі був обраний у Верховну Раду висуванець "Нашого краю" Сергій Шахов.