Nasdaq OMX Group викупить у Borse Dubai 11,5% власних акцій за 497 млн дол

Американська компанія Nasdaq OMX Group, що володіє біржею NASDAQ і ще вісьмома європейськими біржами в балтійському регіоні, викупить 22,8 млн своїх акцій (11,5%) у свого найбільшого акціонера, державної дубайської компанії Borse Dubai, яка керує місцевими фондовими біржами. Сума операції складе 497 млн дол. Про це повідомляється в прес-релізі компанії. Частка Borse Dubai в Nasdaq зменшиться більш ніж удвічі, передає РБК.
Ще 8 млн акцій Nasdaq, що належать Dubai Borse, придбає японський інвестиційний банк Nomura за 175 млн дол., які пізніше будуть перепродані шведській компанії Investor AB. Таким чином, кількість акцій Nasdaq, що належать їй, збільшиться майже вдвічі - до 17,4 млн акцій. Загальна сума операції складе 672 млн дол.
Для фінансування програми викупу власних акцій Nasdaq залучить близько 370 млн дол. за рахунок продажу облігацій.
Nasdaq OMX Group Inc. була утворена в результаті злиття двох біржових операторів - американської Nasdaq і шведської OMX AB. Американський оператор придбав OMX за 32 млрд шведських крон (3,46 млрд євро) і остаточно завершив угоду з поглинання в кінці лютого 2008 р.
Кошти, отримані Borse Dubai в результаті операції, підуть на фінансування позики у розмірі 2,45 млрд дол., яка має бути виплачена у лютому 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся