ru ua

Насалик розповів, скільки вугілля вдалося зекономити за час дії НС в енергетиці 

Насалик розповів, скільки вугілля вдалося зекономити за час дії НС в енергетиці  Фото: Ігор Насалик

Україні вдалося зекономити 1,7 млн тон вугілля

За три місяці від часу запровадження надзвичайних заходів на ринку електричної енергії вдалося зекономити 1 мільйон 700 тисяч тон вугілля. Про це сьогодні на засіданні уряду заявив міністр енергетичної і вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні на складах знаходиться 2 мільйони 200 тисяч тон вугілля - рівно стільки, скільки ми мали осінню, до підготовки до осінньо-зимового періоду. Крім того, вклад атомної енергетики за квітень склав 62,5% ... Всі ці заходи дали можливість за три місяці зекономити 1 мільйон 700 тисяч тон вугілля", - заявив Насалик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ще на місяць продовжив надзвичайний стан у сфері енергетики.

Надзвичайний стан в енергетиці, рішення про введення якого було прийнято на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України від 15 лютого, запроваджено з 17 лютого.

НС в енергетиці, зокрема, передбачає, що "Національна енергетична компанія "Укренерго" має визначити допустимі рівні зниження резерву енергогенеруючих потужностей; встановити вимоги щодо складу обладнання ТЕС енергогенеруючих компаній у розрізі енергоблоків; застосувати у разі потреби за погодженням з Міненерго графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення, та контролювати їх дотримання.