ua en ru

NASA зацікавлене у залученні України до проектів з дослідження Місяця

NASA зацікавлене у залученні України до проектів з дослідження Місяця Фото: Валерій Чалий та Джим Брайденстайн (facebook.com/ukr.embassy.usa)

Керівник космічного агентства висловив вдячність за підтримку Україною космічних ініціатив NASA

Космічне агентство NASA зацікавлене у залученні українських підприємств до реалізації проектів у сфері дослідження Місяця. Про це заявив керівник агентства Джим Брайденстайн під час зустрічі з послом України у США Валерієм Чалим, передає РБК-Україна з посиланням на Facebook посольства.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці в галузі дослідження космічного простору в мирних цілях та активізації двостороннього діалогу у цій сфері, зокрема в рамках відповідної українсько-американської робочої групи, створеної в травні 2016 року.

Також сторони домовилися про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях.

Брайденстайн висловив вдячність за підтримку Україною космічних ініціатив агентства.

Також на зустрічі говорили про перспективи поглиблення двосторонньої співпраці, наголошуючи на позитивних прикладах українсько-американської взаємодії у космічній сфері, зокрема у проекті "Антарес".

Нагадаємо, 21 лютого Космічне агентство NASA оголосило про реалізацію нової стратегії освоєння Місяця, яка передбачає залучення міжнародних та комерційних партнерів.