Порушення прав внутрішньо переміщених осіб не надто турбує українську владу, - Медведчук

НовиниПолітика    05.10.2016 - 12:03
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

Порушення прав внутрішньо переміщених осіб не надто турбує українську владу. Таку думку висловив лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Управління верховного комісара ООН у справах біженців стурбоване порушенням прав внутрішньо переміщених осіб в Україні і закликає уряд не допускати дискримінації цієї категорії громадян. В УВКБ ООН переконані: необхідно «припинити пов'язувати виплати пенсій та інших видів соціальної допомоги за місцем реєстрації ВПЛ». Крім того, в ООН викликає занепокоєння обмеження свободи переміщення переселенців", - заявив він.

Однак, на переконання Медведчука, про проблеми, з якими стикаються українці, "представники офіційного Києва намагаються згадувати якомога рідше".

"І взагалі українську владу, на відміну від міжнародних інституцій, порушення прав внутрішньо переміщених осіб не надто турбує. Команду євроінтеграторів, що декларує демократичні цінності і європейські стандарти, не турбують навіть більш серйозні порушення прав людини в Україні ― факти, викладені у черговому, 15-му, доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини, що охоплює період з 16 травня по 15 серпня цього року", - резюмував він.

On Top