"Народний фронт" вимагає цього тижня прийняти закон про спецконфіскацію коштів Віктора Януковича. Відповідний законопроект був зареєстрований депутатами фракції сьогодні, повідомив керівник фракції Максим Бубак.
За словами нардепа, в новому законопроекті об’єднано надходження грошей Януковича у дохід бюджету і одразу ж у видаткову частину.
"1,5 млрд доларів, які уряд Яценюка заарештував понад два роки тому, будуть повернуті в бюджет і одразу ж розподілені: 50% - на національну оборону і безпеку, і 50% - на соціальні виплати", - сказав Бурбак.
Він наголосив, що "Народний фронт" наполягав і наполягатиме на підвищенні обороноздатності країни і зміцненні національної безпеки.
"Державний бюджет воюючої країни повинен бути спрямований, передусім, на потреби армії. Не менше 5% ВВП повинно бути спрямовано на оборонну промисловість, на розробку і виготовлення нової зброї, на посилення армійського забезпечення, на підняття заробітних плат військовослужбовцям. Ми не відступимо від цього. Потреби української армії у ці часи - понад усе", - підкреслив керівник фракції.
Бурбак також заявив, що "російські терористи на сході посилили обстріли позицій українських військ, в результаті чого загинуло багато українських бійців".
"Це та реальність, в якій країна живе уже третій рік. Це - героїчний збройний опір українських героїв російським загарбникам", - підкреслив Бурбак.