Нардепи планують розширити перелік держчиновників

НовиниПолітика    12.10.2016 - 10:34
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Всі фракції Ради спекулюють на темі АТО, - Комітет виборців Уряд розраховує на ухвалення Радою змін до "закону Савченко" наступного тижня

До переліку планується включити працівників секретаріатів депутатських фракцій

Верховній Раді України пропонують прийняти законопроект №5263 "Про внесення змін до закону "Про державну службу" (щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)". Відповідний проект закону був зареєстрований в Раді 11 жовтня 2016 року.

Так, проектом закону пропонується включити посади працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) до посад працівників патронатної служби.

"При прийнятті цього закону (про державну службу – ред.) не було фактично поширено його дію і на працівників секретаріатів фракцій. Хоча секретаріат фракції є структурою, діяльність якої фактично спрямована на надання допомоги у здійсненні депутатськими фракціями їх повноважень, та має складатись із фахівців, які користуються довірою політичної партії, яка сформувала депутатську фракцію", - зазначають автори у пояснювальній записці.

Підкреслюється, що прийняття документу не потребуватиме додаткових витрат з державного бюджету.

Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів України визначив типові вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби вищої категорії "А".

Читайте в розділі

У Туреччині завершили роботу над проектом нової конституції

За тиждень до дедлайну тільки 31 нардеп подав е-декларацію

Клінтон зосередиться на проблемах американців, а не на Трампі

On Top