Нардеп заявив про "розправу" над Переломою зі сторони НАБ для захоплення ОПЗ

НовиниПолітика    17.07.2016 - 12:56

Народний депутат від "Народного фронту" Павло Пинзеник сказав, що він та група інших нардепів готові були взяти на поруки першого заступника голови НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому, однак, "всі обставини розгляду справи свідчать про те, що це є розправа з боку новостворених НАБУ і САП". Про це він заявив на засіданні суду.

"На жаль, своїми діями, своїми голосуваннями в ВР ми вирощуємо нових садистів на зразок оцього прокурора (Кривенка, – ред.), який займається нищенням людей", - сказав Пинзеник.


При цьому політик не виключив, що Кривенко став учасником "рейдерського наїзду міжнародного угруповання на економіку України і намагання віджати підприємство, ринкова вартість якого становить 700 млн грн".

"Основу угруповання складає заступник голови НАБУ Углава і його кращий друг, губернатор Одещини Саакашвілі. Прокурор же діяв технічно і просто допомагав", - сказав народний депутат.

Зазначимо, Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення залишити під вартою до 9 вересня першого заступника голови НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому. Відповідне рішення оголосив слідчий суддя Андрій Макуха.

"Строк тримання під вартою рахувати з 10:25 17 липня до 10:25 9 вересня 2016 року. Виконання ухвали покласти на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. Одночасно визначено, як альтернативну міру запобіжного заходу, - заставу в розмірі  58 056 розмірів мінімальних заробітних плат", - сказав суддя.

Одразу після цього Сергій Перелома заявив, що не має 80 мільйонів гривень, аби сплатити розмір призначеної застави.

"Я подаватиму апеляцію. Сподіваюся, її розглядатимуть судді, проти яких НАБУ не порушила справ (слідчий суддя Макуха проходить одразу по двох кримінальних справах, – ред.) і не тиснутиме на них", - зауважив він. 

On Top