Нардеп Загорій задекларував акції "Дарниці" і 26 винаходів в галузі фармацевтики

НовиниПолітика    31.10.2016 - 10:01
Фото: Гліб Загорій
Фото: Гліб Загорій

Народний депутат від фракції БПП Гліб Загорій вказав у своїй електронній декларації близько 27 тис. акцій фармацевтичної компанії "Дарниця", майже 5 тис. акцій ВАТ "Фармак", а також 26 винаходів в області фармацевтики і 41 торгову марку, переважно назв медпрепаратів. Декларація нардепа розміщена на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, Гліб Загорій є кінцевим бенефіціарним власником ЗАТ "Фармацевтична фірма" Дарниця", ПАТ "Науково - виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" і цілого ряду інших підприємств, що стосуються фармацевтичного бізнесу.

Серед об'єктів нерухомості Загорій задекларував базу відпочинку площею 540 кв. м і квартиру площею 264 кв. м, зареєстровану на сина. Також він вказав у декларації орендовану земельну ділянку площею 40 778 кв. м, орендовану квартиру площею 266,7 кв. м та оренду офісу площею 84,7 кв. м.

Згідно з даними у декларації, Гліб Загорій володіє автомобілем "Тесла" SP85D 2015 року випуску 2015 і Volkswagen Multivan 2012 року.

Серед своїх доходів народний депутат вказав зарплату депутата в розмірі 78 864 грн (раніше в ЗМІ повідомлялося, що всю зарплату депутат перераховує на благодійність) і заробітну плату за сумісництвом за наукову діяльність у двох ВНЗ.

Крім того, Загорій вказав 34,4 млн гривень в рубриці "гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами" від ЗАТ "Фармацевтична фірма Дарниця" і роялті в розмірі 4,9 млн грн від цієї ж юридичної особи.

На банківських рахунках Загорія в сумі близько 700 тис. грн. Також він володіє готівковими коштами в сумі 2,27 млн доларів, 550 тис. євро і 11, 5 млн грн. Крім того, в декларації депутата вказані 1,05 млн доларів і 48, 5 млн гривень, позичених третім особам.

Серед витрат Загорія вказані добровільне пожертвування в доброчинний Фонд родини Загорій на суму 2,7 млн гривень, добровільна пожертва на партію в розмірі 5 млн грн та інші благодійні пожертвування на суму 1,7 млн грн, придбання транспортного засобу на суму в 4,5 млн гривень, дарування житлового будинку на суму 13,7 млн грн і об'єкта незавершеного будівництва на суму 1,6 млн грн, а також дарування 10 земельних ділянок на загальну суму близько 5,7 млн грн та грошових коштів на загальну суму 50,75 млн грн.

Серед цінного рухомого майна в декларації Загорія вказано дві одиниці зброї, запонки, чотири ікони, колекції скульптури та живопису ХХ століття та ін.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Охендовський задекларував паркомісце та 310 тис. гривень зарплати за рік Все моє коштовне майно було куплено до президентства, - Порошенко
On Top