Нардеп РПЛ прибрала зі списку свого помічника, який проходить по "справі Розенблата"

Фото: Костянтин Проскурко (youtube newsOne)
Фото: Костянтин Проскурко (youtube newsOne)

Помічник проходить підозрюваним за статтею "зловживання впливом" КК

Народний депутат від Радикальної партії Тетяна Юзькова викреслила зі списку своїх помічників студента юридичного факультету Київського Національного університету ім. Шевченка Костянтина Проскурка, який проходить підозрюваним у "справі Розенблата". Про це повідомляє "Наші Гроші".

Повідомляється, що студент проходить підозрюваним у "справі Розенблатта" за статтею 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України, йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"Досудове розслідування встановило, що Проскурко був у складі організованої групи, яка вимагала і отримала хабар у розмірі 11 тис. доларів від "агента Катерини" за вплив на прийняття рішень народними депутатами Поляковим і Розенблат з підготовки проектів законів з бурштину", - йдеться в повідомленні.

Так, 7 липня 2017 року Солом'янський районний суд заарештував синій Volvo XC60 2016 випуску, який належить людині, який є помічником-консультантом за строковим трудовим договором на постійній основі народного депутата України VIII скликання.

"Згідно витягу з Єдиного державного реєстру МВС, таке авто зареєстровано саме на Костянтина Проскурка. Причому, він купував його у рік випуску. Зараз новий такий автомобіль коштує 51 тис. доларів, застосовуваний - 43 тис.", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що всі докази по справі народних депутатів Борислава Розенблатта (позафракційний) і Максима Полякова (фракція "Народний фронт") були зібрані законно.