ua ru

Нардеп Купрій звинуватив прокуратуру у проведенні незаконної медекспертизи Корбана

Нардеп Купрій звинуватив прокуратуру у проведенні незаконної медекспертизи Корбана Фото: Геннадій Корбан

За словами нардепа, в палату Корбана увійшли представники СБУ, ГПУ з якимись лікарями

Зараз в інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова лідеру КРІП Геннадія Корбана намагаються провести незаконну судово-медичну експертизу. Про це повідомив народний депутат, член партії КРІП Віталій Купрій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Мені стало відомо, що зараз в інституті Амосова...увійшли представники СБУ, ГПУ з якимись лікарями і зараз намагаються провести якесь обстеження. Ви бачите, що тривалий час суддя не з'являється. Це означає, що суддя погодив свої позиції, я не знаю, з Адміністрацією президента, ГПУ, абсолютно показав необ'єктивність у проведенні судових процесуальних дій, він зараз чекає поки там відбувається те дійство",- розповів Купрій.

Нардеп додав, що експертизу повинні проводити тільки спеціальні судові експерти та в неділю проведення такои експертизи неможливо.

Інформацію про проведення судово-медичнои експертизи підтвердили і захисники Корбана.

"Зараз відбувається огляд нашого підзахисного у супроводі СБУ в інституті Амосова. Огляд відбувається тими ж лікарями, які вже були допитані, які не є експертами. Суд таким чином чекає, коли буде виконана як-то постанова про медекспертизу, щоб не задовольняти наше клопотання",- сказала адвокат політика Оксана Томчук.

Ці дії, за словами адвоката, є незаконними, тому що захисників не повідомили про відповідні слідчі та процесуальні дії.

Також вона запевнила, що сторона захисту збирається оскаржувати результати судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, раніше адвокат Корбана Оксана Томчук звернулася до судді з проханням оголосити перерву в судовому процесі до завершення проведення судово-медичної експертизи, яка визначить, чи може Корбан за станом здоров'я брати участь у слідчих діях і судових засіданнях.