Наполі - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Наполі - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Наполі - Динамо, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Наполі - Динамо - онлайн-трансляція матч "Наполі" - "Динамо" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися футбол можна на каналі "Україна". Кияни вже практично без шансів на плей-офф спробують довести свій рівень у грі проти міцного "Наполі".

23 листопада, 21:45
Неаполь, "Сан-Паоло"

Наполі - Динамо, 0:0

Ось и все

86 хв. Джаккеріні виходить замість Мертенса.

81 хв. Мораєс виходить замість Бесєдіна.

78 хв. Аллан вийшов замість Зелінські.

75 хв. Кулібалі грубо зіграв проти Ярмоленка - жовта картка.

73 хв. Габьядини б'є з лінії штрафного в кут, але трохи не потрапляє!

67 хв. Оріховський змінює в грі Сидорчука.

67 хв. Габьядини виходить замість Інсіньє.

61 хв. Гонсалес виходить замість Циганкова.

54 хв. Ярмоленко добре увійшов у штрафний майданчик і відкотив під удар Сидорчуку, але той відправив м'яч над воротами.

50 хв. Поки що у Динамо взагалі нічого виходить.

Перерва

40 хв. Наполі поки грає куди небезпечніше. Але ударів все одно немає.

35 хв. Динамо більше володіє м'ячем. Але небезпеки від цього більше не стає.

29 хв. Хамшик зважився на дальній удар - м'яч пройшов мимо воріт.

23 хв. Рибалка пробив здалеку, але м'яч пішов дуже вище воріт.

19 хв. Сидорчук зазначається першою жовтою карткою в грі.

15 хв. Ох і притиснув на Наполі. Серія кутових ніяк не закінчиться.

10 хв. Динамо дуже повільно розігрує свої атаки. Дуже не вистачає швидкості.

5 хв. Мертенс отримав м'яч на хід в нашу штрафну, але Рудько зміг накрити м'яч!

Почали!

У киян осталрись лише примарні щансы на потрапляння в плей-офф Ліги Чемпіонів після чотирьох матчів у своїй групі.

1. Наполі - 7 очок
2. Бенфіка - 7 очок
3. Бешикташ - 6 очок
4. Динамо - 1 очко

Після минулорічних ігор в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів вболівальники "Динамо" хотіли, щоб у цьому розіграші турніру команда також постаралсь пробитися в плей-офф. Але всі розуміють, що в команді складна ситуація, тому для українського фаната у сьогоднішній грі буде важлива сама гра, яку покаже "Динамо".

Для того, щоб спробувати зачепитися за єврокубкову весну "Динамо" потрібно вигравати обидва матчі, що залишилися. Але для початку потрібно виграти в Неаполі, де це буде зробити вкрай складно. Хоча, якщо судити по першому матчу між командами, шанси на перемогу у киян будуть.

Головний тренер Наполі Мауріціо Саррі:

"Нам протистоятиме команда, якій поки що не щастило в Лізі чемпіонів. Розуміємо, що буде важкий матч, але зараз ми зосереджені тільки на своїй грі. У Динамо сильна команда. Вони довели це. Їм часто вдається домагатися результату у виїзних матчах. У складі Динамо грають хороші гравці, в тому числі і молоді виконавці".

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко вважає, що "Наполі" нічим не зможе здивувати киян.

"Наполі" грає у той же футбол, який вона показувала в Києві. Тут дуже хороший головний тренер і гравці, а команда демонструє якісний футбол. Але ми приїхали сюди за результатом, іншого виходу у нас немає".

Главный тренер "Динамо" Сергей Ребров:

"Болельщики, специалисты, эксперты могут смотреть на вещи, как угодно, а нам важно настраиваться на победу в каждом очередном матче. Как мы сыграем, зависит от самих ребят, от их настроя на игру, от многих факторов, но необходимо стремиться победить в каждом поединке, вне зависимости от турнирной ситуации. Именно это мы и будем делать".