НАЗК внесло приписи Ситнику та Семераку

НАЗК внесло приписи Ситнику та Семераку
Фото: Артем Ситник (flickr.com/nab_ukr)

Підлеглі Ситника і Семерака порушили законодавство

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис директору Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артему Ситнику та міністру екології та природних ресурсів України Остапу Семераку. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що припис внесено стосовно першого заступника директора НАБУ Гізо Углави та стосовно директора Приазовського національного природного парку.

"Припис директору НАБУ стосовно Гізо Углави внесено за результатами перевірки його декларацій за 2015 та 2016 роки. Так, установлено, що у  декларації за 2015 рік він не відобразив об’єкт нерухомості, який на кінець звітного періоду належав члену його сім’ї на  праві власності, а у  декларації за 2016 рік зазначив інформацію, що не відповідає дійсності в частині розміру доходу, який нарахований йому у вигляді заробітної плати", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Гізо Улава невірно зазначив дату набуття у власність автомобіля одним із учасників його сім’ї, а також суму грошових активів.

А міністру екології внесено припис стосовно Дмитра Воловика у зв’язку з порушенням останнім вимог Закону щодо запобігання конфлікту інтересів. Так, НАЗК встановило, що директор Приазовського національного природного парку, будучи посадовою особою державної охорони природно-заповідного фонду, не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів з моменту призначення на відповідну посаду.

"НАЗК вимагає від  керівників органів, у яких працюють зазначені посадові  особи, вжити передбачені законодавством заходи", - зазначено у повідомлення відомства.

Нагадаємо, 17 січня 2018 року Солом'янський районний суд Києва оштрафував главу НАБУ Артема Ситника.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся