ru ua

НАЗК передало в суд адмінпротокол стосовно мера Святогорська

НАЗК передало в суд адмінпротокол стосовно мера Святогорська Фото: Олександр Дзюба (svyatogirsk.com.ua)

Мер порушив правила врегулювання конфлікту інтересів у діяльності міських голів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протокол про адміністративне правопорушення від 2 серпня 2017 року стосовно Святогірського міського голови Олександра Дзюби. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Встановлено, що Святогірський міський голова порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, Олександр Дзюба, будучи посадовою особою місцевого самоврядування та Почесним громадянином м. Святогірська, одноосібно прийняв рішення про зупинення дії рішення Святогірської міської ради, згідно з яким Почесний громадянин міста Святогірська, що одночасно є посадовою особою місцевого самоврядування, втрачає права та пільги, передбачені Положенням про звання Почесного громадянина міста Святогірська", - вказано у повідомленні.

Наголошується, що мер порушив правила врегулювання конфлікту інтересів у діяльності міських голів, а саме: не повідомив, як того вимагає законодавство, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Нагадаємо, Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) за результатами повної перевірки декларації мера міста Покровськ Донецької області Руслана Требушкіна за 2015 рік направило до прокуратури Донецької області обґрунтований висновок про корупційне правопорушення.