НАЗК заперечує вплив технічних недоліків е-декларування на безпеку системи

НовиниСуспільство    15.09.2016 - 15:54
Фото: глава НАЗК Наталія Корчак
Фото: глава НАЗК Наталія Корчак

НАЗК заявляє про нормальну роботу системи електронних декларацій

Технічні недоліки системи електронного декларування не впливають на безпеку системи та конфіденційність інформації. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національного агентства з запобігання корупції.

В НАЗК зазначили, що робота Єдиного державного реєстру декларацій здійснюється відповідно з законодавством. Агентство постійно здійснює моніторинг роботи системи на предмет виявлення технічних недоліків.

"Технічні недоліки системи електронного декларування, які виникли під час її запуску та в процесі експлуатації, не мають системного характеру і вчасно усуваються. Підкреслюємо, що це жодною мірою не впливає на безпеку системи і цілісність, конфіденційність інформації, і не призводить до її викривлення. Некоректне заповнення та подання декларацій можуть виникати тільки при неуважності декларанта", - йдеться в повідомленні.

Крім того, НАЗК констатує, що система не має критичних помилок: публічний API працює, а декларація з критичними помилками і незаповненими обов'язковими полями не може бути подана.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК почало перевірку дій міністра юстиції Янчука.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top