НАЗК направило до суду адмінпротокол щодо заступника голови Житомирської облради

НАЗК направило до суду адмінпротокол щодо заступника голови Житомирської облради
Фото: НАЗК (РБК-Україна)

Максим Виливчук поєднував діяльність чиновника з бізнесом

Національне агентство по запобіганню корупції направило до суду протокол про вчинення адміністративного порушення заступником голови Житомирської обласної ради Максимом Виливчуком. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАПК.

Повідомляється, що Виливчук поєднував діяльність чиновника з роботою на посаді директора ТОВ "Марія-Полісся" в період з 27.09.2016 по 21.01.2017. Таким чином, він порушив обмеження, встановлені законом про запобігання корупції, законом про службу в органах місцевого самоврядування, законом про місцеве самоврядування в Україні.

Суть зазначеного обмеження полягає в тому, що особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не може займатися будь-яким іншим видом діяльності, спрямованим на отримання доходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК внесло приписи керівнику Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику та міністру екології Остапа Семерака.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся