НАЗК направило до суду 55 проток у відношенні високопоставлених чиновників

НАЗК направило до суду 55 проток у відношенні високопоставлених чиновників
Фото: НАЗК (РБК-Україна)

З них 16 протоколів направлено за останні 2 місяці

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) станом на 24 листопада 2017 року направило до суду 55 протоколів про адміністративні правопорушення за е-декларуванню щодо міністра, депутатів і суддів. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Повідомляється, що протоколи направлені за внесення недостовірних відомостей несвоєчасне подання без поважних причин декларацій за 2015 і 2016 роки, а також повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. З них 16 протоколів - за останні 2 місяці.

зокрема, направлено до суду протоколи щодо міністра та трьох заступників міністрів, 4 протоколу щодо трьох народних депутатів, трьох працівників прокуратури та двох суддів, які порушили статтю 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Нагадаємо, раніше НАЗК вніс 15 приписів високопоставленим чиновниками 4 керівникам органів управління про порушення вимог антикорупційного законодавства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся