Податківці зупинили роботу мережі duty free у Львівській області, - "Львів-Трейдинг"

Четвер 29 вересня 2016 11:26
Податківці зупинили роботу мережі duty free у Львівській області, - "Львів-Трейдинг"
Податківці зупинили роботу мережі duty free у Львівській області, - "Львів-Трейдинг"

Державна фіскальна служба (ДФС) строком на 30 днів зупинила дію дозволів на експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, що належать українсько-німецькому спільному підприємству "Львів-Трейдинг". Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Як зазначається, відповідне рішення було прийнято 27 вересня, а вже через декілька годин магазини були закриті. У компанії такі дії фіскалів вважають тиском на компанію в інтересах конкурентів чи високопосадовців.

"Ми вважаємо, що ДФС цілеспрямовано знищує нашу компанію в інтересах високопосадовців та наших конкурентів. За останні два роки ДФС надсилала на наше підприємство дев’ять перевірок, жодна з яких не зафіксувала серйозних порушень. Зазначимо, що на інших пунктах перетину кордону діє ще низка магазинів безмитної торгівлі інших компаній, проте до них у ДФС немає жодних претензій. "Львів-Трейдинг" за 25 років роботи на українському ринку довів, що ми є законослухняною компанією, яка поважає закони України. Ми будемо оскаржувати незаконне рішення посадовців та домагатися відновлення роботи наших магазинів", – зазначив заступник генерального директора Тарас Лучка.

Зазначимо, за даними прес-служби, ДФС мала намір анулювати ліцензію "Львів-Трейдинг". Претензії фіскалів стосуються діяльності компанії у 2013-14 рр., проте жодних порушень не зафіксовано в актах, за результатами численних перевірок, зазначили у компанії. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся