Податкова міліція проводить обшуки на спиртзаводах у 15 областях

НовиниНадзвичайні події    16.08.2017 - 19:38
Фото: Державна фіскальна служба (facebook.com/sfsofukraine)
Фото: Державна фіскальна служба (facebook.com/sfsofukraine)

Наразі понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах

Податкова міліція проводить обшуки на спиртзаводах у 15 областях України. Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України України Сергій Білан, повідомляє прес-служба ДФС.

"Співробітники податкової міліції продовжують масштабну спецоперацію з протидії тіньовому ринку спирту та алкоголю. У рамках її другого етапу проводиться низка обшуків на території заводів - виробників алкогольних напоїв практично по усій території України", - розповів Білан.

Так, наразі понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах, розташованих в 15 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській і Чернігівській.

За словами Білана, обшуки проводяться з метою перевірки наявної інформації про невраховане виробництво алкоголю на легальних заводах. 

"Обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв", - додав він.

Представник ДФС також додав, що обшуки проводяться на підставі відповідних постанов суду у рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.204 "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів" КК України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наприкінці липня податкова міліція проводила обшуки на понад 40 спиртзаводах.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top