Наявність декількох квартир не завадить оформити субсидію, - Мінсоцполітики

НовиниСуспільство    14.09.2016 - 12:55
Фото: Мінсоцполітики уточнило умови надання субсидії
Фото: Мінсоцполітики уточнило умови надання субсидії

Приймається до уваги офіційний дохід, який приносить майно

Наявність у власності двох квартир, двох автомобілів не впливає на право отримання субсидії. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства соціальної політики України.

Приймається до уваги офіційний дохід, який приносить майно.

"Субсидія не призначається в разі, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім'ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, будівельних матеріалів або одноразово оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири або будинку, автомобіля на суму, що перевищує 50 тис гривень", - пояснили в Мінсоцполітики.

Повідомляється, що якщо родина придбала квартиру в кредит, то при визначенні права на субсидію враховується сума першого внеску. У разі перевищення цієї суми позначки в 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Також у Мінсоцполітики відзначають, що продаж квартири або будинку не входить у перелік критеріїв, які позбавляють права субсидії. Крім цього, громадяни не зобов'язані інформувати органи соціального захисту про факт продажу квартири.

Проте дохід від продажу нерухомості повинен був задекларований у наступному році для розрахунку субсидії на наступний період.

"Якщо сім'я зробила покупку, що перевищує 50 тис. гривень на момент отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати", - підкреслюють у Мінсоцполітики.

Те ж стосується і медичних послуг. Якщо сума оплати за медичну допомогу перевищить 50 тис. гривень, українця не позбавлять права на субсидію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що житлові субсидії вже призначені 5,3 млн домогосподарств.

On Top