У "Нафтогазі" заявляють, що МЕРТ не погодив з менеджментом НАК зміну статуту

НовиниЕнергетика    16.09.2016 - 00:39
Фото: МЕРТ не погодив з менеджментом НАК зміну статуту
Фото: МЕРТ не погодив з менеджментом НАК зміну статуту
Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилася до 21,5 млрд гривень МЕРТ залишило без змін прогнози на 2017 щодо зростання ВВП та інфляції

Зміни статуту "Нафтогазу" порушують принципи корпоративного управління OECD

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України змінило статут НАК "Нафтогаз України" без погодження з менеджментом компанії, поставивши таким чином під загрозу можливість надання Світовим банком кредитних коштів в розмірі 500 млн доларів, які необхідні для закупівлі газу та стабільного проходження Україною зимового періоду. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"Зміна статуту "Нафтогазу" таким чином, як це сталося минулого тижня - це порушення принципів корпоративного управління OECD та зобов'язань, які взяла на себе Україна", - сказали в прес-службі.

Крім того, в прес-службі зазначили, що ці події ставлять під загрозу укладення "Нафтогазом" кредитної угоди з залученням Світового банку на суму 500 млн доларів.

"Це також є порушенням умов за кредитною угодою з ЄБРР і потенційним дефолтом по заборгованості, гарантованої державою. Ця подія може негативно вплинути і на інші питання, в яких задіяний "Нафтогаз", - підкреслили в прес-службі компанії.

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України змінило статути компанії НАК "Нафтогаз України", таким чином, вивівши з-під його управління "Укртрансгаз".

Читайте в розділі

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для промспоживачів на листопад

Україна у вересні збільшила виробництво електроенергії на 1%

Видобуток вугілля в Україні у вересні впав на 4%

On Top