"Нафтогаз" законтрактував 1,7 млрд куб. м. газу в п'яти європейських постачальників за кредитом ЄБРР

НовиниЕнергетика    14.01.2016 - 14:25
Фото: НАК "Нафтогаз"
Фото: НАК "Нафтогаз"

Переможцями процедур закупівель стали компанії Noble Clean Fuels Limited, Engie SA, Axpo Trading AG, E. ON Global Commodities SE і Eni trading & SpA shipping

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" завершила контрактування газу для поставок в Україну в рамках процедур закупівель за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Всього у грудні 2015 і січні 2016 "Нафтогазом" було проведено 27 процедур закупівлі, з яких 17 були визнані такими, що відбулися, в результаті яких компанія законтрактував сумарно близько 1,7 млрд куб. м газу для постачання в період з грудня 2015 року по березень 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Переможцями процедур закупівель стали компанії Noble Clean Fuels Limited, Engie SA, Axpo Trading AG, E.ON Global Commodities SE і Eni trading & shipping SpA з числа одинадцяти постачальників, які раніше пройшли процедуру попереднього відбору за стандартами ЄБРР.

"Переможця обирали за критерієм найнижчої ціни. За результатами проведених тендерів "Нафтогаз" законтрактував газ за ціною від 188 до 211 дол./тис. куб. м", - відзначає прес-служба.

"Нафтогаз" контрактує газ на європейському ринку на конкурентних умовах також за власні кошти.

Нагадаємо, в грудні 2015 р. НАК "Нафтогаз України" спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) успішно завершили перші три тендери на поставки газу в Україну з використанням кредитних коштів банку.

Переможцем з двох тендерів стала компанія Noble Clean Fuels Limited (Великобританія), третій тендер виграла ENGIE SA (Франція). Обидва переможця є поточними постачальниками газу для "Нафтогазу".

Також повідомлялося, що Кабінет міністрів України у 2016 році не буде виділяти дотації НАК "Нафтогаз України".

On Top