"Нафтогаз" очікує рішення Стокгольмського арбітражу з позовом до "Газпрому" до кінця I півріччя 2017

Четвер 04 серпня 2016 11:33
"Нафтогаз" очікує рішення Стокгольмського арбітражу з позовом до "Газпрому" до кінця I півріччя 2017
Фото: Юрій Вітренко

Рішення за контрактом на постачання газу очікується раніше, до кінця першого кварталу

НАК "Нафтогаз" очікує рішення Стокгольмського арбітражу за позовом відносно "Газпрому" до кінця I півріччя 2017. Про це у Facebook повідомив директор з розвитку бізнесу "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

"Якщо коротко, то ми на фінішній прямій. В наступному місяці починаються слухання", - пише він.


За його словами, позиція НАК "Нафтогаз" є дуже сильною, на що вказує, зокрема те, що навіть Путін з "Газпромом" були змушені змінити свої улюблені твердження про те, що з 2020 року для транзиту їх газу українська ГТС не буде потрібна.

"Ви ж самі розумієте, що просто так Путін б не відмовлявся від улюбленої пропагандистського тези про те, що Росія не буде залежати від України. Але ми цю зміну позиції Путіна і "Газпром" розглядаємо як юридичний трюк. Впевнені, що ми це доведемо в арбітражі", - заявив він.

Рішення арбітражу очікується до кінця І півріччя 2017 року. Причому рішення за контрактом на постачання газу очікується раніше, до кінця I кварталу.

"Газпром" буде змушений виконати це рішення невідкладно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить близько 20,7 млрд гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся