"Нафтогаз" за 9 місяців закупив 17,5 млрд кубометрів газу

Новини Енергетика 12.10.2017 - 21:25
Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)
Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)

НАК закуповувала газ у 12 європейських постачальників

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" за 9 місяців закупила 17,5 млрд кубометрів газу. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"За 9 місяців 2017 року НАК "Нафтогаз України" закупила 17,5 млрд куб. м газу, що на 3,1 млрд куб. м більше, ніж за 9 місяців минулого року", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, у структурі закуплених у цьому році обсягів газу частка імпорту склала 41%, газу, закупленого у ПАТ "Укргазвидобування" - 59%.

Наголошується, що поставки імпортного газу в Україну з боку Російської Федерації як в 2016, так і в 2017 році не здійснювалися, всі обсяги газу надходили з європейського напрямку.

У цьому році НАК закуповувала газ у 12 європейських постачальників з Німеччини, Швейцарії, Франції, Великобританії, Чехії, Польщі та Італії. Жодна з цих компаній не поставила понад 30% обсягу імпортованого газу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву голови представництва ЄС в Україні Хьюга Мінгареллі, що завершення реформи НАК "Нафтогаз України" дозволить Україні зберегти транзит газу.