Герега відкрила засідання Київради

Вівторок 04 лютого 2014 10:15
Секретар Київської міської ради Галина Герега відкрила засідання Київради о 10:00.

Секретар Київської міської ради Галина Герега відкрила засідання Київради о 10:00. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

У залі зареєструвалися 77 депутатів.

Крім депутатів Київради, на засіданні присутні також ряд нардепів і голова КМДА Володимир Макеєнко.

Нагадаємо, Київрада планує на засіданні 4 лютого прийняти міськбюджет-2014.

Сьогодні вранці стало відомо, що Київська міська рада на пленарному засіданні 4 лютого має намір розглядати проект міського бюджету на 2014 рік за скороченою процедурою.

Бюджет буде прийнято за скороченою процедурою у зв'язку з тим, що, згідно із законодавством, місцевий бюджет має бути прийнятий не пізніше 2 тижнів з моменту прийняття державного.

Доходи міськбюджету-2014 заплановані на рівні 20,1 млрд грн, витрати - 19,8 млрд грн. Субвенції з держбюджету складуть 3,05 млрд грн, дотації вирівнювання фінансової забезпеченості - 200 млн грн. Профіцит бюджету становитиме 303,5 млн грн. Ці кошти будуть передані із загального фонду до бюджету розвитку та використані на повернення кредитів і погашення середньострокової позики, отриманої в 2013 р.

Пропозиції депутатів щодо корегування бюджету внесені в проект.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся