Порошенко і коаліція почали обговорення закону про особливий статус Донбасу

НовиниПолітика    17.03.2015 - 14:53

Зустріч Президента України Петра Порошенка та лідерів парламентської коаліції почалася в 14:40 в Адміністрації Президента України на вул. Банковій. Про це РБК-Україна повідомило джерело в керівництві фракції "Батьківщина". 

"Голови фракцій коаліції почнуть засідати у Президента тільки в 14:40. Головне питання - особливий порядок місцевого самоврядування для окремих територій Луганської та Донецької областей", - повідомило джерело.

"Не факт, що засідання парламенту заплановане на 16:00, розпочнеться вчасно", - додали в "Батьківщині".

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд оголосила, що ранкового пленарного засідання парламенту не буде. Вечірнє засідання розпочнеться сьогодні о 16:00.

Раніше сьогодні перший віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив, що Рада почне роботу в 12:00.

За його словами, у ці хвилини проходить рада коаліції з питань порядку денного.

Згідно порядку денного, Рада розгляне проекти постанов про визначення окремих територій Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування (№2374), а також про схвалення звернення від імені Ради безпеки ООН і Ради ЄС про розгортання на території України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки (№2379). Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top