З початку року в Україні було знешкоджено 53 злочинні групи, - Троян

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 14:19
Фото: Національна поліція (РБК-Україна)
Фото: Національна поліція (РБК-Україна)

У Києві знешкоджено дев'ять злочинних груп

Департамент карного розшуку Національної поліції України з початку 2017 року знешкоджено 53 організовані злочинні групи (ОЗГ) у складі 200 чоловік. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник глави МВС Вадим Троян.

"На рахунку ОЗУ близько 800 скоєних злочинів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 53 ОЗУ - це 48% від загальних показників Національної поліції за затриманим в першому півріччі (109 груп в цілому).

Так, з 200 учасників ОЗУ: 115 взяті під варту, 28 - під домашнім арештом, і ще 21 людина має внести заставу.

Зазначено, що серед розкритих злочинів: 2 умисних вбивства, 11 вимагання, 16 крадіжок транспортних засобів, 43 пограбування, 53 розбою, 125 крадіжок і 248 шахрайств.

Так, у місті Київ за півроку було знешкоджено дев'ять ОЗГ, у Дніпропетровській області - вісім ОЗГ, у Львівській та Полтавській області - по сім ОЗУ, в Одеській області - шість ОЗУ.

"Рішення по таких злочинах приймає суд. І нерідко дає або підписку, або домашній арешт. Але моя точка зору, як і більшості практиків, за такі види злочину треба арештовувати і судити суворіше", - заявив Троян.

Він також додав, що МВС готує ряд змін в Кримінально-процесуальний та Кримінальний кодекси України, на посилення покарання за подібні злочини.

 
 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, з початку становлення Національної поліції України загинули 18 правоохоронців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top