З початку року TEDIS Ukraine виплатила понад 1 млрд гривень податків

НовиниЕкономіка    21.10.2016 - 21:44
З початку року TEDIS Ukraine виплатила понад 1 млрд гривень податків
З початку року TEDIS Ukraine виплатила понад 1 млрд гривень податків

Дистрибуційна компанія TEDIS Ukraine, яка в першому півріччі поточного року увійшла у рейтинг найбільших платників податків за звітом ДФСУ, підвела підсумки соціально відповідальної діяльності за січень-вересень 2016 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як наголошується в прес-релізі, за цей період компанія перерахувала в бюджети різних рівнів 1,068 млрд грн податків і зборів. Велика частина зазначеної суми – 975 млн грн – надійшла до державної скарбниці у складі таких платежів, як податок на прибуток, ПДВ і акциз на тютюнові вироби в різних областях України.

Крім того, за даними компанії, більше 40 млн грн було перераховано в рамках сплати ЄСВ. За дев'ять місяців 2016 року TEDIS Ukraine сплатила 51,4 млн грн до місцевих бюджетів, що майже на третину перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Загалом, від діяльності компанії TEDIS Ukraine в державну казну щодня надходить близько 4 млн грн податкових відрахувань, заявляє прес-служба.

"На наше глибоке переконання, відповідальність бізнесу, в першу чергу, полягає у своєчасній і повній сплаті податків і зборів. TEDIS Ukraine веде прозору діяльність і традиційно виступає одним з найбільших платників податків у бюджети різних рівнів. Тільки забезпечення податкової дисципліни здатне вивести вітчизняну економіку на новий рівень. Тому на власному прикладі ми намагаємося змінювати ситуацію на краще як у галузевому, так і в надгалузевому масштабі", – підкреслює Андрій Швирида, директор департаменту фінансів TEDIS Ukraine.

On Top