ДСНС знешкодила понад 60 тис. вибухонебезпечних предметів з початку року

НовиниСуспільство    27.10.2016 - 06:19
Фото: піротехнік ДСНС
Фото: піротехнік ДСНС

За рік піротехнічні підрозділи здійснили вже 8 тис. виїздів

З початку року піротехніки ДСНС вилучили і знешкодили понад 60 тис. вибухонебезпечних предметів. Про це йдеться в повідомленні прес-служба ДСНС.

"Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи по обстеженню території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах і парках, поблизу водойм, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що протягом минулої доби піротехніки здійснили 34 виїзди і виявили 277 вибухонебезпечних предметів. З початку року піротехнічні підрозділи здійснили вже 8 тис. 152 виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 60 тис. 649 боєприпасів, у тому числі 482 авіаційні бомби.

Повідомляється, що 24 жовтня піротехнічною групою Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС (місто Ромни Сумської області) знищено в спеціально відведеному місці 4 артилерійських снаряди калібру 76 мм часів Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше в ДСНС попереджали, що в житлових будинках може збільшитися кількість пожеж в зв'язку з наближенням зимового періоду.

On Top