Від початку року зафіксовано 144 нелегальних проникнення у зону відчуження, - МВС

П'ятниця 07 липня 2017 06:21
Від початку року зафіксовано 144 нелегальних проникнення у зону відчуження, - МВС
Фото: нарада у Чорнобилі (mvs.gov.ua)

Одним з пріоритетних напрямків роботи у Чорнобильській зоні є недопущення та ліквідація пожеж

Одним з проблемних напрямків роботи у Чорнобильській зоні є боротьба з нелегальним проникненням у зону відчуження, так званим сталкерством. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий на міжвідомчій нараді керівництва МВС, Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії та Держприкордонслужби, яка відбулася у Чорнобилі, передає прес-служба МВС.

"Станом на сьогодні від початку року Нацполіція вже зафіксувала 144 нелегальних проникнення. "Сталкери" наражають на небезпеку не лише себе, а й інших людей. Оскільки в зоні відчуження є окремі райони, де зона радіаційного забруднення достатньо висока. Ми повинні забезпечити превентивні заходи, аби унеможливити їх проникнення і захистити людей", - зазначив Яровий.

Також пріоритетними напрямками роботи у зоні відчуження є охорона публічної безпеки, запобігання незаконному вивезенню лісу та металу, боротьба з браконьєрством, проведення превентивних заходів з недопущення та ліквідації пожеж у екосистемах Чорнобильської зони.

Для вирішення зазначених проблем очільник Нацполіції Сергій Князєв запропонував запровадити у зоні відчуження програму "Безпечне місто", яка дає змогу застосовувати високотехнологічні автоматизовані системи в сфері забезпечення публічного порядку.

"Комплекс відеоспостереження та оповіщення, інтегрований у автоматизовані системи Нацполіції, допоможе вирішити ряд питань, пов’язаних з виникненням пожеж, незаконним проникненням у зону відчуження і розкраданням майна", - додав глава Нацполіції.

Нагадаємо, через пожежу, що виникла 29 червня у Чорнобильській зоні, на території зони відчуження було посилено контроль за радіаційною ситуацією.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся