З початку 2016 року в ЗСУ надійшло 16 нових зразків озброєння

НовиниНадзвичайні події    18.10.2016 - 11:04
Фото: Збройні сили України
Фото: Збройні сили України

Крім того, ВСУ отримали 2 тис. одиниць важкого озброєння і військової техніки

З початку року в Збройні сили України надійшло 16 нових зразків озброєння. Про це розповів спікер міністерства оборони України Олексій Чернобай під час брифінгу у вівторок, 18 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

"З початку року на виконання державного оборонного замовлення та на основі річного плану закупівель, Збройні сили отримали від державних підприємств близько 2 тисяч одиниць важкого озброєння і військової техніки, понад 70 тисяч боєприпасів, ракетних пострілів і протитанкових ракет",- розповів Чорнобай.

Крім того, за його словами, у 2016 році на озброєння і постачання в ЗСУ прийнято 16 зразків озброєння та військової техніки.

"Це стаціонарні засоби автоматизації командних пунктів, наземний радіолокатор, автоматизована станція оптико-електронних перешкод, броньовані санітарно-евакуаційна і ремонтно-евакуаційні машини, кулемети, сигнальна світлозвукова міна і нові штабні машини", - уточнив він.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що за останні два роки Збройним силам України передали понад 12 тис. одиниць техніки і озброєння.

On Top