ua en ru

Обшуки в Мін'юсті: заступник міністра звинуватила НАБУ у незаконних діях

Обшуки в Мін'юсті: заступник міністра звинуватила НАБУ у незаконних діях Фото: НАБУ провело обшуки у Мін'юсті (facebook.com nabu.gov.ua)

В ході обшуків у Мін'юсті співробітники НАБУ не показали відповідної ухвали суду

Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) сьогодні, 8 грудня 2017 року, провели обшуки у будівлі Міністерства юстиції України. Про це у Facebook повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька.

"Сьогодні о 7:15 ранку без ухвали суду до будівлі Міністерства юстиції ввірвалися співробітники НАБУ. Незаконно вилучили у прибиральниці ключі від кабінетів і замкнулися в середині. Коли о пів на девяту на роботу прийшли наші співробітники і почали вимагати через зачинені двері ухвалу суду, або хоч якісь документи, детективи НАБУ втікли без будь-яких пояснень через чорний хід", - йдеться у повідомленні.

Як зазначила Бернацька сьогодні, о 14:00 у Міністерстві юстиції відбудеться брифінг для ЗМІ щодо обшуків НАБУ у відомстві.

Маски-шоу НАБУ у Мінюсті Сьогодні о 7:15 ранку без ухвали суду до будівлі Міністерства юстиції ввірвалися співробітники ...

Опубліковано Бернацькою Наталією 8 грудня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Європейському парламенті виступили на підтримку Національного антикорупційного бюро України і закликали до консолідації з метою подолання корупції.