НАБУ оголосило конкурс на посади детективів

Фото: НАБУ (twitter.com/nab_ukr)
Фото: НАБУ (twitter.com/nab_ukr)

Конкурс на посади детективів НАБУ триває до 21 травня

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) до 21 травня приймає документи від кандидатів на посади детективів. Наразі є 34 вакансії, йдеться у повідомленні Бюро.

У відомстві зазначили, що планують під час цієї хвилі відбору, яка є четвертою в історії НАБУ, повністю укомплектувати підрозділ детективів. Кваліфікаційні вимоги до кожної з посад оприлюднені на сайті Бюро.

  • Керівник Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (1 посада)
  • Старший детектив - заступник керівника відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (5 посад)
  • Старший детектив відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (13 посад)
  • Детектив відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (3 посади)   4.doc
  • Старший детектив - керівник відділу детективів Четвертого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Одесі, Харкові) (2 посади)
  • Старший детектив відділу детективів Четвертого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Львові, Одесі, Харкові) (7 посад)
  • Старший детектив - керівник відділу організаційно-методичного забезпечення роботи Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (1 посада)
  • Старший детектив Національного бюро відділу організаційно-методичного забезпечення роботи Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (1 посада)
  • Детектив Національного бюро відділу організаційно-методичного забезпечення роботи Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця в м. Києві) (1 посада)

Документи для участі у конкурсі необхідно надіслати на адресу НАБУ (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку).

Зазначимо, що під час першого конкурсу на посади детективів документи тоді подали близько 3 тис. осіб. Із них відібрали перших 70 детективів НАБУ. За результатами другого відбору на посади детективів НАБУ на сотню вакантних посад документи подало майже 2 000 кандидатів, з яких 65 пройшли конкурс.  А під час третьої хвилі конкурсного відбору на 40 посад претендували майже 2 500 осіб. Тоді визначили 55 переможців.

Наразі у Головному підрозділі детективів - 212 співробітників. Також обрані під час третьої хвилі детективи працюють у територіальних управліннях НАБУ- у Львові, Одесі та Харкові.

Нагадаємо, до парламентського комітету з питань протидії корупції завершено подання кандидатур на аудитора НАБУ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся