ua en ru

У наглядовій раді УЗ припускають подорожчання квитків на популярних напрямках на 25%

У наглядовій раді УЗ припускають подорожчання квитків на популярних напрямках на 25% Фото: Євген Кравцов (РБК-Україна)

На менш популярних напрямках можливе зниження цін на квитки

Голова наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов заявив, що у компанії припускають подорожчання квитків на популярних напрямках на 25%. Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

"УЗ не буде проводити просто індексацію, наприклад, на 20% на всі квитки. Це буде зроблено вибірково. Там, де необгрунтовано низькі ціни, вони будуть значно підвищені, на 15-25%. По інших напрямках, де немає попиту і необхідно залучати пасажирів, можливе зниження цін", - заявив Кравцов.

За його словами, подорожчання можливе на напрямках, які користуються значним попитом у пасажирів, щоб більш рівномірно розподілити по днях пасажиропотік.

"Наприклад, це може бути на такому значно завантаженому напрямку як Київ-Одеса. Але на менш завантаженому, наприклад, Одеса-Херсон може статися здешевшання. Крім того, можливе зниження цін на маршрути в Західній Україні, де висока конкуренція з іншими видами транспорту", - резюмував голова наглядової ради "Укрзалізниці".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзализниця" планує підвищити тарифи на залізничні вантажоперевезення в червні-липні 2017 року.