ua ru

Спостерігачі "Опори" звинувачують екс-регіонала Хомутинника у підкупі виборців

Спостерігачі громадянської мережі "Опора" протягом двох днів, 29-30 вересня, фіксували роздачу продуктових пакетів від народного депутата Віталія Хомутинника (до 21 лютого 2014 р. член фракції Партії регіонів, з 21 лютого 2014 р. - член депутатської групи "Економічний розвиток"), який балотується у 171 окрузі м. Харків.

Спостерігачі повідомили, що 29 вересня стали свідками роздачі продуктових наборів у пакетах з написом "Благодійний фонд "Допоможи ближньому!". За словами тих, хто отримав такий пакет, в його зміст входить цукор, масло, згущене молоко, гречка, печиво, а також листівка з написом "Разом переможемо! Віталій Хомутинник".

Представники "Опори" зазначають, що 30 вересня "благодійники" роздавали пайки пенсіонерам у приміщенні Фрунзенської районної ради ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних Сил України (м. Харків).

За словами тих людей, хто стояв у черзі, "пайки ветеранам видають постійно щорічно". Місце і час благодійної акції, як вони стверджують, люди дізнаються з оголошень біля під'їздів будинків.

В момент спілкування з присутніми на одного зі спостерігачів "Опори" напали три жінки пенсійного віку, вони розкидали особисті документи представника "Опори".

У результаті активісти "Опори" були змушені викликати наряд міліції. Прибула опер-група покинула приміщення з двома пакетами, в одному з яких був продуктовий набір, а в іншому - близько 2,5 сотень агітаційних листівок народного депутата, кандидата-самовисуванця у 171 У Віталія Хомутинника.

Представником "Опори" також було подано заяву про порушення чинного законодавства за статтею "умисне перешкоджання законній діяльності журналістів".