ru ua

Спостерігачі ГУАМ визнали вибори в Раду такими, що відбулися

Спостерігачі Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) визнали позачергові вибори до Верховної Ради такими, що відбулися.

Спостерігачі Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) визнали позачергові вибори до Верховної Ради такими, що відбулися. Про це в ході брифінгу заявив голова парламентської асамблеї ГУАМ і голова групи спостерігачів Анатолій Дімітріу, передає кореспондент РБК-Україна.

Свою заяву спостерігачі ГУАМ сформували на підставі спостережень на 37 виборчих округах, №№211, 212, 216, 221, 223 округів Києва та 5 дільницях округу №94 Василькова.

"Вибори у Верховну Раду України були організовані і проведені у відповідності до міжнародних зобов'язань і стандартів демократичних виборів, включаючи зобов'язання і стандарти ОБСЄ і Ради Європи, а також національним законодавством, правилами і процедурами, розробленими Центральною Виборчою комісією України. Незважаючи на високу конкуренцію, Вибори пройшли спокійно і організовано", - заявив Дімітріу.

Він також зазначив, що вибори стали "твердим і впевненим кроком у Європу". Спостерігачі висловили впевненість у тому, що позачергові вибори в Раду будуть сприяти стабілізації обстановки в країні.

Нагадаємо, 26 жовтня 2014 р. в Україні пройшли дострокові вибори Верховної Ради України.