ru ua

В НАБ завершили допитувати Пасішника

В НАБ завершили допитувати Пасішника Фото: допит Пасішника тривав близько трьох годин

За словами Пасішника листування з Абромавичусом носила суто дружній характер

В Національному антикорупційному бюро України детективи завершили допит виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника. Про це передає кореспондент РБК-Україна.

"Повідомили про підозру, повідомили мої права і зобов'язання. Підозра стосується нібито незаконного впливу на державного діяча шляхом незаконного умовляння призначити мене на посаду заступника міністра", - сказав він.

За словами Пасішника листування з Абромавичусом носила суто дружній характер.

"Але вони (детективи) розцінили її як умовляння", - уточнив він.

Виконавчий директор "Нафтогазу" також розповів про свою листуванні з Абромавичусом щодо посади заступника міністра.

"Коли з'явилася вакансія, подав Корж у відставку, Айварас був за тиждень до цієї події у мене на дні народження, видавав такі тости, що він хоче зі мною працювати, що ми багато зробили в плані боротьби з корупцією, повернули державі Укрнафту, дивіденди... І через тиждень виникає посаду і я йому (Айварасу) пишу, що хочу з ним працювати. Він на це нормально відреагував, ніяких загроз - нічого. Сказав: "Ок, добре, але я не знаю, чи буду через тиждень в Кабміні". І ще він сказав, що ця посада виключно під оборонне спрямування і він пообіцяв її під РНБО. Я далі почав йому доводити, що на скільки мені відомо цю посаду будуть розділяти на дві і лише щодо поділу посади була ця розмова. Вона не стосувалася призначення", - розповів Пасішник.

При цьому він назвав таку переписку якоїсь "авантюрою" зі свого боку.
Він повідомив, що і далі буде приходити на допити і "доводити свою невинність", так як ніяких фактів своєї провини він не почув.

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро (НАБ) вручило виконавчому директору НАК "Нафтогаз України" Андрію Пасишнику повідомлення про підозру у незаконному впливі на члена уряду.