ru ua

НАБ найближчим часом направить до суду справу проти топ-менеджера "Нафтогазу"

НАБ найближчим часом направить до суду справу проти топ-менеджера "Нафтогазу" Фото: Артем Ситник розповів про справу проти Пасішника

Андрій Пасішник знайомиться з матеріалами кримінальної справи

Національне антикорупційне бюро України найближчим часом направить до суду справу проти виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника за заявою екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. Про це в ході інтернет-конференції повідомив голова НАБ Артем Ситник, передає прес-служба бюро в Facebook.

"В рамках кримінальної справи, яка була зареєстрована на підставі заяви Айвараса Абромавичуса, підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 344 Кримінального Кодексу України (втручання в діяльність чиновника, - ред.) оголошено виконавчому директору НАК "Нафтогаз України" Андрію Пасішнику. На сьогодні слідчі дії по цій справі завершено, Пасішник знайомиться з матеріалами кримінальної справи, яка найближчим часом буде передана в суд", - повідомив Ситник.


Нагадаємо, в кінці березня НАБ завершило досудове розслідування у відношенні Пасішника.

Згідно з матеріалами справи, Пасішника підозрюють у лобіюванні своєї кандидатури на посаду заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України.