ru ua

На виборах мера Василькова і Переяслав-Хмельницького перемогли кандидати від "Удару", - прес-служба партії

На виборах мера Василькова і Переяслав-Хмельницького Київської області, що проходили одночасно з президентськими виборами, перемогли кандидати від "Удару"

На виборах мера Василькова і Переяслав-Хмельницького Київської області, що проходили одночасно з президентськими виборами, перемогли кандидати від "Удару". Про це повідомила прес-служба "Удару".

Так, згідно з повідомленням, у місті Васильків висуванець від "Удару" Сергій Сабов посів перше місце на позачергових виборах міського голови, випередивши свого основного конкурента Валерія Поповича. За попередніми результатами Васильківської міської територіальної виборчої комісії, за Сабова проголосували 5 тис. 548 виборців.

У свою чергу новим мером Переяслав-Хмельницького мешканці обрали голову місцевого осередку партії "Удар" Тараса Костіна. Згідно з інформацією пре-служби, за нього свої голоси віддали 4 тис. 677 виборців.

За інформацією Київської обласної організації "Удару", вибори у Київській обл. пройшли спокійно, без значних порушень. Явка виборців в середньому склала 68%.