На Трипільській ТЕС антрациту для вироблення енергії залишилося на три дні, - ДТЕК

НовиниГМК    08.10.2014 - 14:53
На Трипільській теплоелектростанції (Київська область) антрациту, необхідного для вироблення енергії, залишилося на три дні.

На Трипільській теплоелектростанції (Київська область) антрациту, необхідного для вироблення енергії, залишилося на три дні. Про це журналістам у Києві заявив керівник антикризового штабу компанії ДТЕК Дмитро Сахарук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зараз на Трипільській ТЕС антрациту залишилося на три дні. Якщо антрацит туди не буде доставлений, то віялові відключення, які вже відчула Київська область минулого тижня, - вони будуть неминучі", - заявив Сахарук.

За його словами, в Україні 4 з 7 шахт, що виробляють антрацит, знаходяться на території, яка зараз підконтрольна бойовикам ДНР і ЛНР.

"Сам антрацит можна добути на території ДНР і ЛНР. Інших джерел антрациту в такій кількості немає. Він необхідний для станції в 40 км від Києва, вона підживлює Київ і покриває необхідні потужності", - додав керівник штабу.

Сахарук також додав, що аналогічні проблеми спостерігаються в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську.

Трипільська ТЕС розташована на березі Дніпра, в 45 км на південь від Києва, біля села Трипілля. Після виведення з експлуатації Чорнобильської АЕС Трипільська ТЕС із встановленою потужністю 1800 МВт є найбільшим енергогенеруючим об'єктом на території Київської області. Іншими джерелами електроенергії в регіоні є: Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 потужністю 700 МВт і 500 МВт відповідно, і Дарницька ТЕЦ встановленою потужністю 160 МВт, що розташовані у Києві.

Основним паливом є донецький антрацитовий штиб, що надходить залізницею. Резервне, підсвічувальне паливо - газ, мазут.

Вироблена електроенергія Трипілля надходить, перш за все, споживачам Київської, Житомирської та Черкаської областей.

Нагадаємо, в червні 2014 р. ДТЕК почав здійснювати прямі поставки вугільної продукції в Мексику.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко. У ДТЕК працює 140 тисяч осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top