ru ua

На російському ринку акцій торги завершилися зниженням провідних індексів

Торги на російському ринку акцій 23 квітня завершилися невеликим зниженням основних індексів.

Торги на російському ринку акцій 23 квітня завершилися невеликим зниженням основних індексів. Індекс ММВБ знизився на 0,49% - до позначки 1329,11 пункту. Індекс РТС до кінця торговельної сесії "полегшав" на 0,58% - до 1171,99 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня перевищив 330 млрд руб.

Серед найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня виявилися акції Лукойлу (+0,36%) і "Татнєфті" (+0,19%). У "червоній" зоні опинилися папери " Газпрому " (-0,91%) і звичайні акції Ощадбанку (-0,97%).

Торги на російському ринку акцій 23 квітня 2014 р. почалися зниженням провідних фондових індексів. Станом на 10:10 мск індекс ММВБ впав на 0,41% - до 1330,16 пункту. Індекс РТС знизився до позначки в 1174,71 пункту, що на 0,35% нижче рівня закриття попереднього торгового дня.

Керівник аналітичного департаменту ІК "Golden Hills-Капітал АМ" Наталія Самойлова зазначає, що російські фондові індекси знову торгуються на негативній території. До факторів тиску на російський ринок крім напруженості з Україною додалося ще й зниження цін на нафту. Свою лепту в негативний фон вносить і негативна динаміка європейських індексів під впливом суперечливих економічних показників.

Світові фондові майданчики продовжують торгуватися переважно в плюсі, однак інвестори побоюються нового витка політичних ризиком на тлі загострення ситуації на південному сході України. Навряд чи варто очікувати стійкого тренда на відновлення російських фондових ринків до закінчення президентських виборів на 25 травня. До цього індекс може "сходити" нижче за позначку 1300 пунктів, вважає експерт Forex4You Іван Ківін.

Російський фондовий ринок з початку цього тижня перебуває під тиском. Вітчизняні індекси ігнорують зростання своїх американських колег - у поточній геополітичній обстановці вони не є поводирями. А ось заява віце-президента США Джо Байдена в ході візиту на Україну про можливу міжнародну ізоляцію Росії насторожує, зазначили аналітики ІГ "Норд-Капітал".