На підприємстві "Концерн Стирол" в Горлівці стався викид аміаку, п'ятеро загиблих

НовиниЕкологія    06.08.2013 - 16:14
На підприємстві "Стирол" у Горлівці, яке входить до ПАТ "Концерн Стирол", стався викид аміаку. Про це повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації.

На підприємстві "Стирол" у Горлівці, яке входить до ПАТ "Концерн Стирол", стався викид аміаку. Про це повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації.

Як повідомляє прес-служба МНС Донецької обл. Поглиблено п'ять осіб, ще п'ять - постраждали.

"Сьогодні в 14:20 під час проведення ремонтних робіт на концерні "Стирол" у місті Горлівка стався викид аміаку", - йдеться в повідомленні.

фото: en-ua

За фактом аварії розпочато розслідування. За попередніми даними трапився розрив аміакопроводу. "Стирол" у свою чергу повідомляє, що загрози для населення немає. "За попередніми даними сталася розгерметизація трубопроводу рідкого аміаку. Аварійно-рятувальна служба концерну в течії 30 хвилин ліквідувала поломку, яка стала причиною викиду, однак на підприємстві є постраждалі. Спеціально створена комісія приступила до з'ясування причин викиду", - наголошується в повідомленні.

Проте, мер Горлівки Євген Клеп віддав розпорядження провести заміри викидів шкідливих речовин в атмосферу.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. 

Варто відзначити, що "Стирол" горів менше трьох місяців тому. Попередній пожежа сталася 26 травня. Зайнявся корпус відділення компресії в аміачному цеху 1В об'єднаного аміачного заводу.

Постраждалих і загиблих тоді не було, були пошкоджені компресор і 50 кв. м покрівлі.

Концерн "Стирол" - один з найбільших вітчизняних виробників хімічної продукції. Ostchem - керуюча компанія, яка координує стратегію шести підприємств азотної хімії, що належать Group DF Дмитра Фірташа, чотири з яких розташовані в Україні: концерн "Стирол", "Сєвєродонецьке об'єднання" Азот ", черкаський" Азот "," Рівнеазот ". ПАТ" Концерн Стирол "(м. Горлівка, Донецької обл.) підконтрольний Group DF Дмитра Фірташа.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top