На відкритті фондових торгів у США 31 липня очікується невелике підвищення провідних індексів

На відкритті фондових торгів у США 31 липня ц.р. очікується невелике підвищення провідних індексів. Оптимізм біржових гравців напередодні відкриття сесії обумовлений майбутньою публікацією низки статистичних даних.

До відкриття сесії (о 15:30 за київським часом) Міністерство торгівлі США оприлюднить інформацію про рівень споживчих доходів і витрат у червні 2012 р. Аналітики прогнозують, що в порівнянні з попереднім місяцем обсяг доходів виросте на 0,4%, витрат - на 0,1%.

Пізніше, о 17:00 за київським часом, свою доповідь опублікує дослідницька організація Conference Board. У ній міститимуться дані по індексу споживчої довіри в США в липні 2012 р. Згідно з прогнозом експертів, значення індексу складе за підсумками місяця 61,5 пункту.

У сегменті корпоративних новин трейдери зосередять увагу на фармацевтичній компанії Phizer, яка сьогодні представить фінансові результати за перше півріччя 2012 р.

Станом на 14:15 за київським часом котирування ф'ючерсів на індекс Dow Jones підвищилися на 2,90 пункту (+0,21%), на індекс S&Р - на 7,25 пункту (+0,28%), на індекс Nasdaq - на 55,00 пункту (+0,42%).

Нагадаємо, американський фондовий ринок 30 липня закрився в мінусі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся