На відкритті фондових торгів в США 14 листопада очікується підвищення більшості провідних індексів

На відкритті фондових торгів в США 14 листопада очікується підвищення більшості провідних індексів, приводом для чого стала заява Джанет Йеллен, що дало інвесторам надію на те, що програма "кількісного пом'якшення" (QE3) Федеральної резервної системи (ФРС) США не буде згорнута в недалекому майбутньому. Офіційну заяву Йеллен, яка є найбільш імовірним кандидатом на пост нового глави ФРС, рекомендованим особисто президентом країни, буде зроблено перед сенатом США сьогодні, 14 листопада 2013 р. в 17:00 за київським часом. Однак трохи раніше широкому загалу стали відомі основні тези доповіді Йеллен, які сколихнули ринки по всьому світу, давши надію на те, що стимулюючі заходи будуть збережені ще якийсь час.

На тлі сприятливих новин і індекс S&P 500 і Dow Jones Industrial Average до офіційного початку торгового старту піднімаються в межах 0,3%, обіцяючи інвесторам черговий день ралі.

В полі макроекономічних новин інвестори з нетерпінням чекають публікації по американському ринку праці. В 15:30 за київським часом Міністерство праці США повідомить про кількість первинних вимог щодо виплати з безробіття за тиждень, що завершився 8 листопада. Аналітики очікують, що число звернень складе 330 тис., що дещо нижче за показник попереднього тижня (336 тис. вимог). В цей же час стануть відомі останні дані по торговому балансу США за жовтень.

У сегменті корпоративних новин гравці зацікавляться фінансовими звітами американської мережі роздрібних магазинів Wal-Mart і медіакомпанії Viacom.
Виручка Viacom за IV фінансовий квартал склала 3,65 млрд дол. проти прогнозованих 3,6 млрд дол. Скоригований прибуток від триваючих операцій на акцію компанії досягла показника 1,55 дол./акція. Результати по прибутку на акцію перевершили прогнози аналітиків, які вважали, що показник складе 1,45 дол./акція. На цьому тлі котирування Viacom до офіційного відкриття торгової сесії виросли на 0,6%.

Результати рітейлера Wal-Mart також були опубліковані до офіційного торгового старту нинішнього дня. Вони виявилися набагато менше вражаючими. Аналітики прогнозували, що прибуток на акцію складе 1,13 дол., а показник по виручці досягне 116,81 млрд дол. Реальна прибуток компанії за III финквартал лише трохи перевищила прогнози ринку, в той час як виручка і зовсім виявилася нижче прогнозу. Акції Wal-Mart в ході pre-market торгів втратили в ціні 1,8%.

Під деяким тиском звітності, опублікованій напередодні, залишаються котирування телекомунікаційної Cisco Systems. Дохідність на акцію за підсумками I фінкварталу перевершила очікування інвесторів, але виручка склала лише 12,1 млрд дол., не виправдавши надій експертів. Компанія також знизила прогнози по прибутку і продажів на поточний квартал. Папери Cisco в ході pre-market нинішнього дня просіли майже на 11%.

Станом на 14:21 за київським часом 14 листопада ф'ючерси на індекс Dow Jones ростуть на 42,00 пункту (+0,27%), на індекс S&P - підвищуються на 3,40 пункту (+0,19%), на індекс Nasdaq - знижуються на 10,00 пункту (-0,29%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся