На організованих ринках реалізується близько 16% селянського молока, - Мінагрополітики

За підсумками 9 місяців цього року 78% або майже 7 млн т молока у державі вироблено господарствами населення. Наразі близько 16% молока, яке продається на ринках є селянським. Про це під час відвідання Ветсанлабораторії на Житньому ринку заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, передає прес-служба міністерства.

"Збільшивши споживання молока, ми ... стимулюватимемо селян займатися вирощуванням ВРХ у власних господарствах", - сказав Присяжнюк.

Він додав: "Держава надає адресну підтримку для заохочення розвитку молочного скотарства у господарствах населення. І ми вже можемо констатувати, що за 9 місяців поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого поголів'я ВРХ в господарствах населення зросло на 1,3 % та становить 3,5 мільйони голів".

Читайте також: Україна завершує приведення якості експортованої молочної продукції до стандартів Європи і СНД, - Присяжнюк

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся