На цьому тижні нервозність на ринку буде зберігатися, волатильність - рости, - експерт

Середа 10 серпня 2011 12:05

На поточному тижні нервозність на ринку буде тривати, а волатильність - рости. Так у коментарі РБК-Україна спрогнозував долю біржових торгів на найближчі дні керівник управління глобальних ринків ІК «Трійка Діалог Україна» Володимир Грищенко.
«Традиційно, після обвального падіння слід не менш яскравий відскок. Але в даному випадку, складно спрогнозувати, коли він відбудеться. Все буде залежати від дій фінансової влади США і Євросоюзу за рішенням боргових проблем», - сказав експерт.
«Те, що тиждень відкрилася падінням всіх фондових ринків без винятку, було передбачувано. Іншої реакції на новину про зниження кредитного рейтингу США бути і не могло. Аналогічну поведінку на світових фондових майданчиках ми спостерігали в травні 2010 р., коли виходили новини про можливий дефолт Греції, а також у вересні 2008 р.», - зазначив Грищенко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся