На посаду урядового уповноваженого з питань дерегуляції претендує 3 кандидата

Комісія з відкритого відбору кандидатів на посаду голови Державної регуляторної служби рекомендувала Кабінету міністрів трьох з шести кандидатів.

Комісія з відкритого відбору кандидатів на посаду голови Державної регуляторної служби рекомендувала Кабінету міністрів трьох з шести кандидатів. Таке рішення комісія прийняла сьогодні на засіданні, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, комісія рекомендувала Богдана Баласиновича, який зараз є радником мера Києва Віталія Кличка, Богдана Горохивского - директора ТОВ "Академія європейських мов Аахен в Україні" та Дмитра Ляпіна - старшого наукового співробітника відділу економічної стратегії Національного інституту стратегічних досліджень.

Також на цю вакансію претендувало Олег Савчук - завідувач сектора представництва Держкомпідприємництва у Волинській області,

Олександр Травянка - керівний пртнер ТОВ Юридичний центр "Алекс" і Валерій Юзба - заступник голови Ради підприємців при Кабінеті міністрів.

Нагадаємо, 16 лютого 2011 р. Кабінет міністрів України призначив Михайла Бродського урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся