МВФ: Україні необхідно консолідувати фінансовий сектор і знизити рівень проблемних кредитів

Україні необхідно консолідувати фінансовий сектор і знизити рівень проблемних кредитів. Про це в ході брифінгу заявив глава місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Крістофер Джарвіс, передає кореспондент РБК-Україна.

"Необхідно і надалі консолідувати фінансовий сектор для того, щоб стимулювати розширення кредитування, яке могло б стимулювати економічне зростання. Зараз рівень капіталізації банківської системи виглядає адекватним, але необхідно і надалі продовжувати реформи в цьому секторі, зокрема розчищати баланси банків. У тому числі необхідно передбачити заходи, які сприятимуть вирішенню питання великих обсягів проблемних кредитів", - відзначив Міллер.

Також глава місії підкреслив необхідність забезпечення більш передбачуваному бізнес-клімату в Україні, що дозволить підтримувати ініціативність бізнесу, приплив інвестицій і забезпечить економічне зростання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся