ru ua

МВФ сьогодні розгляне виділення Україні чергового траншу

МВФ сьогодні розгляне виділення Україні чергового траншу Фото: Міжнародний валютний фонд

Україна очікує виділення чергового траншу на 1 млрд доларів

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сьогодні, 3 квітня 2017 року, розгляне виділення Україні чергового траншу в розмірі 1 млрд доларів. Про це йдеться в порядку денному ради директорів МВФ, опублікованому на сайті фонду.

Відзначимо, сьогодні на засіданні ради виконавчих директорів МВФ заплановано третій перегляд програми України в рамках механізму розширеного фінансування. Україна очікує виділення чергового траншу на 1 млрд доларів.

У березні МВФ переніс розгляд питання про транш для України у зв'язку з транспортною блокадою Донбасу. Фонду був потрібен час для оцінки макроекономічних прогнозів з урахуванням блокади.

Нагадаємо, раніше директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук заявив, що ефект від торгової блокади Донбасу виявився не настільки негативним для економіки.

"Ефекти виявилися не настільки жахливими для української економіки, як спочатку можна було припустити. Частково ефекти проблем на сході нівелюються набагато кращими зовнішніми умовами для української економіки", - зазначив Ніколайчук.