МВФ прогнозує стабільне зростання глобальної економіки

МВФ прогнозує стабільне зростання глобальної економіки
Фото: МВФ (flickr.com/Jamille Wilson)

Прогнози глобального зростання на 2018 і 2019 роки були переглянуті в бік підвищення

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) прогнозують стабільне зростання глобальної економіки на 2018 і 2019 роки. Про це свідчать дані Огляду світової економіки, повідомляється на сайті МВФ.

"Глобальна економічна активність продовжує зміцнюватися. За оцінками, обсяг виробництва у світі до 2017 року зросте на 3,7 %, що на 0,1 процентного пункту вище, ніж прогнозувалося восени, і на 0,5% вище, ніж в 2016 році. Зростання продажів було широко розповсюджено і в Європі і Азії спостерігалися значні сюрпризи. Прогнози глобального зростання на 2018 і 2019 роки були переглянуті у бік підвищення на 0,2 процентних пункти до 3,9%", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, перегляд відображає збільшення темпів глобального зростання і очікуваний вплив нещодавно схвалених змін податкової політики США.

"Ризики для глобального прогнозу зростання в найближчому майбутньому виглядають в цілому збалансованими, але в середньостроковій перспективі вони залишаються спрямованими в бік зниження", - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що нинішній циклічний підйом забезпечує ідеальну можливість для реформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) сподівається на коригування Україною законопроекту про антикорупційний суд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся